KTM 690 SMC R
KTM 690 SMC R to motocykl drogowy o pojemności skokowej 690 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy. SOHC, 4 Valve. Moc maksymalna wynosi 65.7 KM przy 7500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 68 Nm przy 6000 obr./min. Masa: 139 kg.
Lata produkcji
2014-15
Pojemność
690 ccm
Moc maksymalna
65.7 KM przy 7500 obr./min
Moment obrotowy
68 Nm przy 6000 obr./min
Masa
139 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy. SOHC, 4 Valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | KTM 690 SMC R |
|---|---|
| Rok produkcji | 2014-15 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy. SOHC, 4 Valve |
|---|---|
| Pojemność | 690 ccm |
| Średnica x skok | 102x84.5mm |
| Stopień sprężania | 12.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Keihin EFI with EPT (Electr. Power Throttle) |
| Układ zapłonowy | Kokusan, DC-CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 65.7 KM przy 7500 obr./min |
| Moment obrotowy | 68 Nm przy 6000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | APTC multi-Tarcza wet clutch, hydraulicznaally operated |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch 5/8 x 1/4" X Ring |
Podwozie
| Rama | Chromium-Molybdenum Rama kratownicowa, powder coated, aluminiowa Sub frame, aluminiowa, tapered, Ø 28/22 mm handlebar. |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | WP48mm Upside-down forks, |
| Zawieszenie tylne | WP-Amortyzator centralny with Pro-Lever linkage, |
| Hamulce przednie | Single320mm Tarcza |
| Hamulce tylne | Single240mm Tarcza |
| Opona przednia | 120/70 -ZR17 |
| Opona tylna | 160/60 -ZR17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1480 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 890 mm |
| Masa | 139 kg |
| Zbiornik paliwa | 12 L / 3.1 gal |
Pozostałe dane
| Primary Drive | 36:79 |
|---|---|
| Final Ratio | 16:40 |
| Steering Head Angle | 63° |
| Prześwit | 270 mm |