KTM 690 SMC R
KTM 690 SMC R to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Jednocylindrowy, Czterosuw, SOHC, 4-valve. Maksymalny moment obrotowy: 73 Nm.
Lata produkcji
2026
Moment obrotowy
73 Nm
Typ silnika
Jednocylindrowy, Czterosuw, SOHC, 4-valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | KTM 690 SMC R |
|---|---|
| Rok produkcji | 2026 |
Silnik
| Typ silnika | Jednocylindrowy, Czterosuw, SOHC, 4-valve |
|---|---|
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Keihin EFI (throttle body 50 mm) |
| Układ zapłonowy | Keihin EMS with RBW, double ignition |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moment obrotowy | 73 Nm |
Układ napędowy
| Sprzęgło | APTC Sprzęgło antyhopping, hydraulicznaally actuated |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch, 520 X-Ring |
Podwozie
| Rama | Chrome-moly tubular space frame, powder-coated |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 48 mm WP APEX-USD, tłumienie kompresji and tłumienie odbicia regulowane |
| Zawieszenie tylne | WP APEX with Pro-Lever linkage |
| Hamulce przednie | Single 300mm Tarcza, Brembo four-piston Zaciski radialne fixed calliper |
| Hamulce tylne | Single 240 mm Tarcza, Brembo single piston pływająca caliper |
| ABS | Tak |
| Opona przednia | 120/70 ZR 17 |
| Opona tylna | 160/60 ZR 17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1476 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 899mm |
| Zbiornik paliwa | 13.3 L |
Pozostałe dane
| Lubrication System | Pressure lubrication with 2 oil pumps |
|---|---|
| Norma emisji | Euro5 - 96 g/km |
| Układ wydechowy | Stainless steel primary and secondary silencer |
| MaxPower | 79 KM / 58.1 k, W |
| Sub Frame | Self-supporting plastic tank |
| Handlebar | 808 mm wide rubber mounted |
| Front Wheel | Spoked wheels with aluminiowa tubeless rims 3.50 × 17 |
| Rear Wheel | Spoked wheels with aluminiowa tubeless rims 5.00 × 17 |
| Steering Head Angle | 63.6° |
| Prześwit | 237 mm |
| WetWeight | 162 kg |