KTM 690 Supermoto
KTM 690 Supermoto to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy. SOHC, 4 Valve. Moc maksymalna wynosi 63 KM / 46.k, Wprzy 7500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 65Nm / 47.9 ft-lbprzy 6550 obr./min. Masa: 152kg.
Lata produkcji
2009
Moc maksymalna
63 KM / 46.k, Wprzy 7500 obr./min
Moment obrotowy
65Nm / 47.9 ft-lbprzy 6550 obr./min
Masa
152kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy. SOHC, 4 Valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | KTM 690 Supermoto |
|---|---|
| Rok produkcji | 2009 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy. SOHC, 4 Valve |
|---|---|
| Średnica x skok | 102x80mm |
| Stopień sprężania | 11.7:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Generation Keihin EMS with EPT (Elektryczny Power Throttle) |
| Układ zapłonowy | Kokusan, DC-CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 63 KM / 46.k, Wprzy 7500 obr./min |
| Moment obrotowy | 65Nm / 47.9 ft-lbprzy 6550 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | APTC multi-Tarcza wet clutch, hydraulicznaally operated |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch:X-ring 5/8 x 1/4" |
Podwozie
| Rama | Chromoly Rama kratownicowa, powder-coated |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | WPUpside-down forks |
| Zawieszenie tylne | WPAmortyzator centralny |
| Hamulce przednie | Single320mm Tarcza |
| Hamulce tylne | Single240mm Tarcza |
| Opona przednia | 120/70 -17 |
| Opona tylna | 160/60 -17 |
Wymiary i masa
| Wysokość kanapy | 875mm |
|---|---|
| Masa | 152kg |
| Zbiornik paliwa | 13.2 L |
Pozostałe dane
| Akumulator | 12 V / 8.6 Ah |
|---|---|
| Front Rim | 3.5 x 17" |
| Rear Rim | 5.0 x 17" |
| Steering head angle: | 64° |
| Wheel base | 1460±15 mm / 57.48±0.5 in |