KTM 790 Adventure
KTM 790 Adventure to motocykl adventure / enduro o pojemności skokowej 799 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 4 valve percylinder. Moc maksymalna wynosi 94 KM / 70 k, W przy. Maksymalny moment obrotowy: 88 Nm przy. Masa: 203 kg.
Lata produkcji
2020
Pojemność
799 ccm
Moc maksymalna
94 KM / 70 k, W przy
Moment obrotowy
88 Nm przy
Masa
203 kg
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 4 valve percylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | KTM 790 Adventure |
|---|---|
| Rok produkcji | 2020 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 4 valve percylinder |
|---|---|
| Pojemność | 799 ccm |
| Średnica x skok | 88 mm x 65.7 mm |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | DKK Dell’Orto, 46 mm Throttle Body |
| Układ zapłonowy | Bosch EMS with elektroniczny gaz |
| Rozrusznik | Elektryczny, 12V 10Ah |
| Moc maksymalna | 94 KM / 70 k, W przy |
| Moment obrotowy | 88 Nm przy |
Układ napędowy
| Sprzęgło | PASC (Power Assisted Sprzęgło antyhopping), Mechanically Operated |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Cro, Moly Rama rurowa stalowa, Engine as Stressed Member, Subframe: Cro, Moly Steel Rama kratownicowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | APEX 43mm WP upside-down forks. |
| Zawieszenie tylne | WP Amortyzator centralny |
| Hamulce przednie | 2x 320mm Tarczas. ABS |
| Hamulce tylne | Single 260mm Tarcza. ABS |
| Opona przednia | 90/90-21 |
| Opona tylna | 150/70-18 |
Wymiary i masa
| Wysokość kanapy | 850 / 830 mm; 33.5 |
|---|---|
| Masa | 203 kg |
| Zbiornik paliwa | 20 L |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | Stainless steel primary and secondary silencer |
|---|---|
| Handlebar | aluminiowa, Tapered, Ø 26/22 mm |
| Front Wheel | 2.50 x 21”, |
| Rear Wheel | 4.50 x 18” |
| Steering Head Angle | 25.9° |
| Wheel base | 1509 mm ± 15 mm / 59.4 ± 0.6 in |
| Prześwit | 233 mm |