KTM 790 Adventure
KTM 790 Adventure to motocykl adventure / enduro o pojemności skokowej 799 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 4 valve percylinder. Moc maksymalna wynosi 95 KM / 70.8 k, W. Maksymalny moment obrotowy: 87 Nm. Masa: 199 kg.
Lata produkcji
2023
Pojemność
799 ccm
Moc maksymalna
95 KM / 70.8 k, W
Moment obrotowy
87 Nm
Masa
199 kg
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 4 valve percylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | KTM 790 Adventure |
|---|---|
| Rok produkcji | 2023 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 4 valve percylinder |
|---|---|
| Pojemność | 799 ccm |
| Średnica x skok | 88 mm x 65.7 mm |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | DKK Dell’Orto, 46 mm Throttle Body |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 95 KM / 70.8 k, W |
| Moment obrotowy | 87 Nm |
Układ napędowy
| Sprzęgło | PASC (Power Assisted Sprzęgło antyhopping) antihopping clutch, mechanically operated |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch 520 X-Ring |
Podwozie
| Rama | Chromium-Molybdenum-Steel frame using the engine as stressed element, powder coated |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | WP APEX 43 |
| Zawieszenie tylne | WP APEX - Amortyzator centralny |
| Hamulce przednie | 2x 320mm Tarczas, 2x Zaciski radialnely mounted 4 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 260mm Tarcza, 2 piston pływająca caliper |
| ABS | Tak |
| Opona przednia | 90/90-21 |
| Opona tylna | 150/70-18 |
Wymiary i masa
| Wysokość kanapy | 840 mm - 860 mm - 33.8 in |
|---|---|
| Masa | 199 kg |
| Zbiornik paliwa | 20 L |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | Stainless steel primary and secondary silencer |
|---|---|
| Norma emisji | Euro 5 |
| EMS | Bosch EMS with RBW |
| Front Wheel | 2.50 x 21 |
| Rear Wheel | 4.50 x 18 |
| Steering Head Angle | 64.1° |
| Wheel base | 1509 mm ± 15 mm / 59.4 ± 0.6 in |
| Prześwit | 233 mm |