KTM 790 Duke
KTM 790 Duke to motocykl naked / street o pojemności skokowej 799 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 4 valve percylinder. Moc maksymalna wynosi 105 KM przy 9000 obr./min (95 KM European version). Maksymalny moment obrotowy: 87 Nm przy 8, 000 obr./min. Masa: 169 kg.
Lata produkcji
2022
Pojemność
799 ccm
Moc maksymalna
105 KM przy 9000 obr./min (95 KM European version)
Moment obrotowy
87 Nm przy 8, 000 obr./min
Masa
169 kg
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 4 valve percylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | KTM 790 Duke |
|---|---|
| Rok produkcji | 2022 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 4 valve percylinder |
|---|---|
| Pojemność | 799 ccm |
| Średnica x skok | 88 mm x 65.7 mm |
| Stopień sprężania | 12.7:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą with water/oil heat exchanger |
| Układ zasilania | Dell’Orto fuel-Injection |
| Układ zapłonowy | Bosch EMS with RBW |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 105 KM przy 9000 obr./min (95 KM European version) |
| Moment obrotowy | 87 Nm przy 8, 000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | PASC antihopping clutch, mechanically operated |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch 520 X-Ring |
Podwozie
| Rama | Chromium-Molybdenum-Steel frame using the engine as stressed element, powder coated |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | WP APEX 43 |
| Zawieszenie tylne | WP APEX - Amortyzator centralny |
| Hamulce przednie | 2x 300mm Tarczas, Zaciski radialnely mounted 4 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 240mm Tarcza, 2 piston pływająca caliper |
| ABS | Tak |
| Opona przednia | 120/70-17 |
| Opona tylna | 180/50-17 |
Wymiary i masa
| Wysokość kanapy | 825 mm |
|---|---|
| Masa | 169 kg |
| Zbiornik paliwa | 14 L |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | Stainless steel primary and secondary silencer |
|---|---|
| Norma emisji | EURO 5 |
| Primary Drive | 39:75 |
| Secondary Gear Ratio | 16:41 |
| Front Wheel | 3.50 x 17 in cast aluminiowa |
| Rear Wheel | 5.50 x 17 in cast aluminiowa |
| Steering Head Angle | 66° |
| Handlebar | aluminiowa, tapered, Ø 28/22 mm |
| Wheel base | 1475 ± 15 mm |
| Prześwit | 186 mm |