KTM 790 Duke
KTM 790 Duke to motocykl naked / street o pojemności skokowej 799 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 4 valve percylinder. Moc maksymalna wynosi 105 KM przy 9000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 87 Nm przy 8000 obr./min. Masa: 187.7 kg.
Lata produkcji
2023
Pojemność
799 ccm
Moc maksymalna
105 KM przy 9000 obr./min
Moment obrotowy
87 Nm przy 8000 obr./min
Masa
187.7 kg
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 4 valve percylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | KTM 790 Duke |
|---|---|
| Rok produkcji | 2023 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 4 valve percylinder |
|---|---|
| Pojemność | 799 ccm |
| Średnica x skok | 88 mm x 65.7 mm |
| Stopień sprężania | 12.7:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą with water/oil heat exchanger |
| Układ zasilania | DKK Dell’Orto Wtrysk paliwa with 42mm throttle body |
| Układ zapłonowy | Bosch EMS with RBW |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 105 KM przy 9000 obr./min |
| Moment obrotowy | 87 Nm przy 8000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | PASC antihopping clutch, mechanically operated |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów (Quickshifter Opcjonalne) |
| Napęd końcowy | Łańcuch 520 X-Ring |
Podwozie
| Rama | Chromium-Molybdenum-Steel frame using the engine as stressed element, powder coated |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 43mm nieregulowane inverted WP APEX fork |
| Zawieszenie tylne | Linkage-free, cantilevered spring-napięcie wstępne regulowane WP Apex shock |
| Hamulce przednie | 2x 300mm Tarczas, Zaciski radialnely mounted 4 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 240mm Tarcza, 2 piston pływająca caliper |
| ABS | Tak |
| Opona przednia | 120/70 x 17 |
| Opona tylna | 180/55 x 17 |
Wymiary i masa
| Wysokość kanapy | 835.6 mm (805 mm / 31.7 inches Opcjonalne) |
|---|---|
| Masa | 187.7 kg |
| Zbiornik paliwa | 14 L |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | Stainless steel primary and secondary silencer |
|---|---|
| Norma emisji | EURO 5 |
| Primary Drive | 39:75 |
| Secondary Gear Ratio | 16:41 |
| Wheels | Cast aluminiowa |
| Front Wheel | 3.50 x 17 in |
| Rear Wheel | 5.50 x 17 in |
| Steering Head Angle | 66° |
| Wheel base | 1475 ± 15 mm |
| Prześwit | 186 mm |