KTM 890 Duke
KTM 890 Duke to motocykl naked / street o pojemności skokowej 889 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 4 valve percylinder. Moc maksymalna wynosi 114 KM przy 10500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 92 Nm przy. Masa: 169 kg.
Lata produkcji
2021
Pojemność
889 ccm
Moc maksymalna
114 KM przy 10500 obr./min
Moment obrotowy
92 Nm przy
Masa
169 kg
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 4 valve percylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | KTM 890 Duke |
|---|---|
| Rok produkcji | 2021 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 4 valve percylinder |
|---|---|
| Pojemność | 889 ccm |
| Średnica x skok | 90.7 x 68.8 mm |
| Stopień sprężania | 13.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | DKK Dell’Orto fuel-Injection throttle body 46mm |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 114 KM przy 10500 obr./min |
| Moment obrotowy | 92 Nm przy |
Układ napędowy
| Sprzęgło | PASC antihopping clutch, mechanically operated |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch 520 X-Ring |
Podwozie
| Rama | Chromium-Molybdenum-Steel frame using the engine as stressed element, powder coated |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 43mm WP APEX upside-down forks |
| Zawieszenie tylne | WP APEX Amortyzator centralny |
| Hamulce przednie | 2x 300mm Tarczas, Zaciski radialnely mounted 4 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 240mm Tarcza, 2 piston pływająca calliper |
| ABS | Tak |
| Opona przednia | 120/70 ZR 17 |
| Opona tylna | 180/55 ZR 17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1481 mm ± 15.2 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 820 mm |
| Masa | 169 kg |
| Zbiornik paliwa | 14 L |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | Stainless steel primary and secondary silencer |
|---|---|
| Norma emisji | EURO5 |
| Engine Management | Bosch EMS with RBW |
| Front Wheel | Cast aluminiowa wheels 3.50 X 17 |
| Rear Wheel | Cast aluminiowa wheels 5.50 X 17 |
| Steering Head Angle | 66° |
| Prześwit | 191 mm |