KTM 890 Duke R
KTM 890 Duke R to motocykl naked / street o pojemności skokowej 890 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 4 valve percylinder. Moc maksymalna wynosi 119 KM przy 9250 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 99Nm przy 7750 obr./min. Masa: 166 kg.
Lata produkcji
2020
Pojemność
890 ccm
Moc maksymalna
119 KM przy 9250 obr./min
Moment obrotowy
99Nm przy 7750 obr./min
Masa
166 kg
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 4 valve percylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | KTM 890 Duke R |
|---|---|
| Rok produkcji | 2020 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 4 valve percylinder |
|---|---|
| Pojemność | 890 ccm |
| Średnica x skok | 90.7 x 68.8 mm |
| Stopień sprężania | 13.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą with water/oil heat exchanger |
| Układ zasilania | DKK Dell’Orto fuel-Injection throttle body 46mm |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 119 KM przy 9250 obr./min |
| Moment obrotowy | 99Nm przy 7750 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | PASC antihopping clutch, mechanically operated |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch 520 X-Ring |
Podwozie
| Rama | Chromium-Molybdenum-Steel frame using the engine as stressed element, powder coated |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 43mm WP APEX upside-down forks |
| Zawieszenie tylne | WP APEX shock absorber with napięcie wstępne adjuster |
| Hamulce przednie | 2x 320mm Tarczas, Brembo Stylema Monobloc four piston, Zaciski radialnely mounted caliper |
| Hamulce tylne | Single 240mm Tarcza, Brembo single-piston pływająca calliper |
| ABS | Tak |
| Opona przednia | 120/70 ZR 17 |
| Opona tylna | 180/55 ZR 17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1482 mm ± 15 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 834 mm |
| Masa | 166 kg |
| Zbiornik paliwa | 14 L |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | Stainless steel primary and secondary silencer |
|---|---|
| Engine Management | Bosch EMS with RBW |
| Traction Control | MTC (lean angle sensitive, 3-Mode + Track mode Opcjonalne) |
| Primary Drive | 39:75 |
| Secondary Gear Ratio | 16:41 |
| Front Wheel | Cast aluminiowa wheels 3.50 X 17 |
| Rear Wheel | Cast aluminiowa wheels 5.50 X 17 |
| Steering Head Angle | 65.7° |
| Handlebar | aluminiowa, powder coated |
| Prześwit | 206 mm |