KTM 890 SMT
KTM 890 SMT to motocykl drogowy o pojemności skokowej 889 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 4 valve percylinder. Moc maksymalna wynosi 104 KM /77k, Wprzy 8000 obr./min. Masa: 194 kg.
Lata produkcji
2023
Pojemność
889 ccm
Moc maksymalna
104 KM /77k, Wprzy 8000 obr./min
Masa
194 kg
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 4 valve percylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | KTM 890 SMT |
|---|---|
| Rok produkcji | 2023 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 4 valve percylinder |
|---|---|
| Pojemność | 889 ccm |
| Średnica x skok | 90.7 x 68.8 mm |
| Stopień sprężania | 13.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą with water/oil heat exchanger |
| Układ zasilania | DKK Dell’Orto fuel-Injection throttle body 46mm |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 104 KM /77k, Wprzy 8000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | PASC antihopping clutch, mechanically operated |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch 520 X-Ring |
Podwozie
| Rama | Chromium-Molybdenum-Steel frame using the engine as stressed element, powder coated |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 43mm WP APEX upside-down forks |
| Zawieszenie tylne | WP APEX Amortyzator centralny |
| Hamulce przednie | 2 x 320mm Tarczas, 4 piston, Zaciski radialnely mounted caliper |
| Hamulce tylne | Single 260mm Tarcza, 1 piston pływająca caliper |
| ABS | Tak |
| Opona przednia | 120/70 ZR 17 |
| Opona tylna | 180/55 ZR 17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1502 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 860mm |
| Masa | 194 kg |
| Zbiornik paliwa | 15.8 L |
Pozostałe dane
| Norma emisji | EURO5 |
|---|---|
| Engine Management | Bosch EMS with RBW |
| Traction Control | Three mode, disengageable, lean sensitive, Opcjonalne |
| Front Wheel | Cast aluminiowa wheels 3.50 X 17 |
| Rear Wheel | Cast aluminiowa wheels 5.50 X 17 |
| Steering Head Angle | 64.21° |
| Prześwit | 227 mm |