KTM 950 LC8Rally
KTM 950 LC8Rally to motocykl drogowy o pojemności skokowej 942 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 75°V-Dwucylindrowy, DOHC, 4 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 102 KM / 74.4 k, W przy 8500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 97 Nm przy 6000 obr./min. Masa: 198 kg.
Lata produkcji
2003
Pojemność
942 ccm
Moc maksymalna
102 KM / 74.4 k, W przy 8500 obr./min
Moment obrotowy
97 Nm przy 6000 obr./min
Masa
198 kg
Typ silnika
Czterosuw, 75°V-Dwucylindrowy, DOHC, 4 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | KTM 950 LC8Rally |
|---|---|
| Rok produkcji | 2003 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 75°V-Dwucylindrowy, DOHC, 4 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 942 ccm |
| Średnica x skok | 100 x 60 mm |
| Stopień sprężania | 11.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Constant-pressure Gaźnik Æ 43mm |
| Układ zapłonowy | Denso battery ignition |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 102 KM / 74.4 k, W przy 8500 obr./min |
| Moment obrotowy | 97 Nm przy 6000 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | WP USD forks |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | WP Amortyzator centralny |
| Hamulce przednie | 2x 300mm Tarczas 2 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 240mm Tarcza 2 piston caliper |
| Opona przednia | 90/90-21 |
| Opona tylna | 140/80-18 |
Wymiary i masa
| Masa | 198 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 25 L / 6.6 gal |