KTM 950 SuperEnduro R
KTM 950 SuperEnduro R to motocykl adventure / enduro o pojemności skokowej 942 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 75°Dwucylindrowy widlasty (V-Twin) cylinder, DOHC, 4 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 98 KM / 72 k, W przy 8500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 95 Nm przy 6500 obr./min. Masa: 185.0 kg.
Lata produkcji
2008
Pojemność
942 ccm
Moc maksymalna
98 KM / 72 k, W przy 8500 obr./min
Moment obrotowy
95 Nm przy 6500 obr./min
Masa
185.0 kg
Typ silnika
Czterosuw, 75°Dwucylindrowy widlasty (V-Twin) cylinder, DOHC, 4 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | KTM 950 SuperEnduro R |
|---|---|
| Rok produkcji | 2008 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 75°Dwucylindrowy widlasty (V-Twin) cylinder, DOHC, 4 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 942 ccm |
| Średnica x skok | 100 x 60 mm |
| Stopień sprężania | 11.5;1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | 2X 43mm Keihin constant pressure |
| Układ zapłonowy | Denso battery ignition |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 98 KM / 72 k, W przy 8500 obr./min |
| Moment obrotowy | 95 Nm przy 6500 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Tubular cromoly spaced frame. powered coated |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 48mm WP USD forks |
| Zawieszenie tylne | WP Amortyzator centralny |
| Hamulce przednie | 2x 300mm Tarczas 2 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 240mm Tarcza 1 piston caliper |
| Opona przednia | 90/90 -21 |
| Opona tylna | 140/80 -18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1570 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 965 mm |
| Masa | 185.0 kg |
| Zbiornik paliwa | 13 L / 3.4 gal |
Pozostałe dane
| Engine Oil | Motorex, SAE 10W-50 |
|---|---|
| Steering Head Angle | 63.4° |
| Prześwit | 296 mm |