KTM 950 Supermoto
KTM 950 Supermoto to motocykl drogowy o pojemności skokowej 942 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 75°Dwucylindrowy widlasty (V-Twin) cylinder, DOHC, 4 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 98 KM / 72 k, W przy 8500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 95 Nm przy 6500 obr./min. Masa: 191 kg.
Lata produkcji
2005
Pojemność
942 ccm
Moc maksymalna
98 KM / 72 k, W przy 8500 obr./min
Moment obrotowy
95 Nm przy 6500 obr./min
Masa
191 kg
Typ silnika
Czterosuw, 75°Dwucylindrowy widlasty (V-Twin) cylinder, DOHC, 4 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | KTM 950 Supermoto |
|---|---|
| Rok produkcji | 2005 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 75°Dwucylindrowy widlasty (V-Twin) cylinder, DOHC, 4 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 942 ccm |
| Średnica x skok | 100 x 60 mm |
| Stopień sprężania | 11.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | 2X 43mm Keihin constant pressure |
| Układ zapłonowy | Denso battery ignition |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 98 KM / 72 k, W przy 8500 obr./min |
| Moment obrotowy | 95 Nm przy 6500 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Tubular cromoly spaced frame, powered coated |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 48mm WP Widelec odwrócony USD regulowane |
| Zawieszenie tylne | WP shock, w pełni regulowane |
| Hamulce przednie | 2x 305mm Tarczas 4 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 240mm Tarcza 1 piston caliper |
| Opona przednia | 120/70 -ZR17 |
| Opona tylna | 180/55 -ZR17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1505 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 875 mm |
| Masa | 191 kg |
| Zbiornik paliwa | 15 L / 3.9 gal |
| Prędkość maks. | 137 mph |
Pozostałe dane
| Engine Oil | Synthetic, 15w-50 |
|---|---|
| Spark Plug | NGK, NGK CR 8 EK |
| Prześwit | 195 mm |
| Standing¼Mile | 11.4 sec / 116.5 mph |
| Prędkość maksymalna | 137 mph |