KTM 990 Super Duke R
KTM 990 Super Duke R to motocykl naked / street. Jednostka napędowa: Czterosuw, 75°V-Dwucylindrowy, DOHC, 4 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 120 KM przy 9000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 100 Nm przy 7000 obr./min. Masa: 186 kg.
Lata produkcji
2007
Moc maksymalna
120 KM przy 9000 obr./min
Moment obrotowy
100 Nm przy 7000 obr./min
Masa
186 kg
Typ silnika
Czterosuw, 75°V-Dwucylindrowy, DOHC, 4 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | KTM 990 Super Duke R |
|---|---|
| Rok produkcji | 2007 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 75°V-Dwucylindrowy, DOHC, 4 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Średnica x skok | 101 x 62.4mm |
| Stopień sprężania | 11.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą, |
| Układ zasilania | Elektroniczny wtrysk paliwa / Elektryczny |
| Układ zapłonowy | Contactless, controlled, fully electronic ignition system with digital ignition timing adjustment |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 120 KM przy 9000 obr./min |
| Moment obrotowy | 100 Nm przy 7000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet multi-Tarcza clutch, operated hydraulicznaally |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch, X-Ring 5/8 x 5/16" |
Podwozie
| Rama | Chromium-Molybdenum Rama kratownicowa, powder-coated Subframe aluminiowa, Handlebar aluminiowa Ø 28/22 mm (1.89"), tapered |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 48mm WP Widelec odwrócony USD regulowane |
| Zawieszenie tylne | WP shock, w pełni regulowane |
| Hamulce przednie | 2x 320mm Tarczas 4 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 240mm Tarcza 1 piston caliper |
| Opona przednia | 120/70 ZR17 |
| Opona tylna | 180/55 ZR17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1438mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 855 mm |
| Masa | 186 kg |
| Zbiornik paliwa | 18.5 L |
| Prędkość maks. | 236 km/h |
Pozostałe dane
| Akumulator | 12 V/11.2 Ah |
|---|---|
| Primary Drive | 35:67 |
| Final Drive Ratio | 16:38 |
| Prześwit | 165 mm |
| Standing 1000 m | 21.6 sec / 223.0 km/h |
| Standing¼Mile | 11.5 sec / 198.0. km/h |
| Prędkość maksymalna | 236 km/h |