KTM 990 Supermoto
KTM 990 Supermoto to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Czterosuw, 75°V-Dwucylindrowy, DOHC, 4 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 114.hp / 83.2 k, W) przy 4000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 97.Nm / / 71.5 ft/lb przy 7000 obr./min. Masa: 192 kg.
Lata produkcji
2009
Moc maksymalna
114.hp / 83.2 k, W) przy 4000 obr./min
Moment obrotowy
97.Nm / / 71.5 ft/lb przy 7000 obr./min
Masa
192 kg
Typ silnika
Czterosuw, 75°V-Dwucylindrowy, DOHC, 4 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | KTM 990 Supermoto |
|---|---|
| Rok produkcji | 2009 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 75°V-Dwucylindrowy, DOHC, 4 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Średnica x skok | 101 x 62.4mm |
| Stopień sprężania | 11.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą, |
| Układ zasilania | Elektroniczny wtrysk paliwa / Elektryczny |
| Układ zapłonowy | Contactless, controlled, fully electronic ignition system with digital ignition timing adjustment |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 114.hp / 83.2 k, W) przy 4000 obr./min |
| Moment obrotowy | 97.Nm / / 71.5 ft/lb przy 7000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet multi-Tarcza clutch, operated hydraulicznaally |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch. |
Podwozie
| Rama | Tubular space frame made from chrome molybdenum steel, powder-coated |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 48mm WP USD regulowane |
| Zawieszenie tylne | WP shock, w pełni regulowane |
| Hamulce przednie | 2x 305mm Tarczas 4 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 240mm Tarcza 2 piston caliper |
| Opona przednia | 120/70 ZR17 |
| Opona tylna | 180/55 ZR17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1505 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 875 mm |
| Masa | 192 kg |
| Zbiornik paliwa | 15 L / 3.9 gal |
| Prędkość maks. | 229.8 km/h |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | 2 x Premium steel with three-way-catalyser |
|---|---|
| Akumulator | 12 V/11.2 Ah |
| Prześwit | 195 mm |
| Consumption Average | 17.2 km/lit |
| Standing¼Mile | 11.5 sec |
| Prędkość maksymalna | 229.8 km/h |