KTM Freeride 250R
KTM Freeride 250R to motocykl drogowy o pojemności skokowej 249 ccm. Jednostka napędowa: Dwusuw, Jednocylindrowy. Moc maksymalna wynosi NA. Maksymalny moment obrotowy: NA. Masa: 92.5 kg.
Lata produkcji
2018-
Pojemność
249 ccm
Moc maksymalna
NA
Moment obrotowy
NA
Masa
92.5 kg
Typ silnika
Dwusuw, Jednocylindrowy
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | KTM Freeride 250R |
|---|---|
| Rok produkcji | 2018- |
Silnik
| Typ silnika | Dwusuw, Jednocylindrowy |
|---|---|
| Pojemność | 249 ccm |
| Średnica x skok | 66.4 X 72 mm |
| Stopień sprężania | 12.3:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Gaźnik |
| Układ zapłonowy | Contactless, controlled, fully electronic ignition system with digital ignition timing adjustment, type Kokusan |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | NA |
| Moment obrotowy | NA |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet multi-Tarcza clutch, Brembo hydraulicznas |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów, claw shifted |
| Napęd końcowy | Łańcuch 5/8 x 1/4" X Ring |
Podwozie
| Rama | Rama obwodowa steel-aluminiowa kompozytowa frame |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | WP Suspension4357 MXMA |
| Zawieszenie tylne | WP-PDS shock absorber, |
| Hamulce przednie | Single 260mm Tarcza 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 210mm Tarcza 1 piston caliper |
| Opona przednia | 80/100-21 |
| Opona tylna | 110/90-19 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1418 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 915 mm |
| Masa | 92.5 kg |
| Zbiornik paliwa | 7.0 L |
Pozostałe dane
| Primary Ratio | 26:72 |
|---|---|
| Steering Head Angle | 67° |
| Ground Clarence | 325 mm |