KTM Freeride 350
KTM Freeride 350 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 349 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy. DOHC with finger followers, 4 zawory na cylinder,. Masa: 101 kg.
Lata produkcji
2014-15
Pojemność
349 ccm
Masa
101 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy. DOHC with finger followers, 4 zawory na cylinder,
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | KTM Freeride 350 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2014-15 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy. DOHC with finger followers, 4 zawory na cylinder, |
|---|---|
| Pojemność | 349 ccm |
| Średnica x skok | 88 X 57.5 mm |
| Stopień sprężania | 12.3:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Keihin EFI, flow restrictor 42 mm |
| Układ zapłonowy | Contact less, controlled, fully electronic ignition system with digital ignition timing adjustment |
| Rozrusznik | Elektryczny |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet multi-Tarcza clutch, Brembo hydraulicznas |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów, claw shifted |
| Napęd końcowy | Łańcuch 5/8 x 1/4" X Ring |
Podwozie
| Rama | Rama obwodowa steel-aluminiowa kompozytowa frame |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | WP Suspension4357 MXMA |
| Zawieszenie tylne | WP-PDS shock absorber, |
| Hamulce przednie | Single 260mm Tarcza 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 210mm Tarcza 1 piston caliper |
| Opona przednia | 80/100-21 |
| Opona tylna | 110/90-19 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1428 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 915 mm |
| Masa | 101 kg |
| Zbiornik paliwa | 5.5 L |
Pozostałe dane
| Primary Ratio | 24:73 |
|---|---|
| Steering Head Angle | 67° |
| Ground Clarence | 325 mm |