KYMCO Agility 125
KYMCO Agility 125 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 125 ccm. Jednostka napędowa: Jednocylindrowy, SOHC, Czterosuw. Moc maksymalna wynosi 9.25 KM przy 7500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 9.1 Nm / 0.92 kgf-m / 6.7 ft lbs przy 6500 obr./min. Masa: 105.5 kg.
Lata produkcji
2015-
Pojemność
125 ccm
Moc maksymalna
9.25 KM przy 7500 obr./min
Moment obrotowy
9.1 Nm / 0.92 kgf-m / 6.7 ft lbs przy 6500 obr./min
Masa
105.5 kg
Typ silnika
Jednocylindrowy, SOHC, Czterosuw
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | KYMCO Agility 125 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2015- |
Silnik
| Typ silnika | Jednocylindrowy, SOHC, Czterosuw |
|---|---|
| Pojemność | 125 ccm |
| Średnica x skok | 52.4 x 57.8 mm |
| Układ chłodzenia | Forced Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Keihin 37 mm Gaźnik |
| Rozrusznik | Elektryczny / Nożny |
| Moc maksymalna | 9.25 KM przy 7500 obr./min |
| Moment obrotowy | 9.1 Nm / 0.92 kgf-m / 6.7 ft lbs przy 6500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Automatyczna |
|---|---|
| Skrzynia biegów | CV, Automatyczna |
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
Podwozie
| Rama | Rama podwójna kołyskowa, steel |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy |
| Zawieszenie tylne | Twin sided Wahacz, Dwa amortyzatorys |
| Hamulce przednie | Tarcza hydrauliczna |
| Hamulce tylne | Bęben |
| Opona przednia | 120/70-12 |
| Opona tylna | 130/70-12 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1300 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 787 mm |
| Masa | 105.5 kg |
| Zbiornik paliwa | 4.9 L / 4.9 L |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | 1-into-1 |
|---|---|
| Wheels | aluminiowa. 3-spoke |
| Average Consumption | 3.1 L/100 km / 31.9 km/l / 75 US mpg |
| Kolory | Orange, Red, Blue |