KYMCO AK 550
KYMCO AK 550 to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 4 Valve per cylinder. Moc maksymalna wynosi 52.7 KM / 39.3 k, W przy 7500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 55.6 Nm przy 5500 obr./min. Masa: 226 kg.
Lata produkcji
2018
Moc maksymalna
52.7 KM / 39.3 k, W przy 7500 obr./min
Moment obrotowy
55.6 Nm przy 5500 obr./min
Masa
226 kg
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 4 Valve per cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | KYMCO AK 550 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2018 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 4 Valve per cylinder |
|---|---|
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | ECU |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 52.7 KM / 39.3 k, W przy 7500 obr./min |
| Moment obrotowy | 55.6 Nm przy 5500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet Clutch |
|---|---|
| Skrzynia biegów | CVT Automatyczna |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 41mm widelec odwrócony USD |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Horizontal Trailing Arm |
| Hamulce przednie | 2x 270mm Brembo pływająca disks |
| Hamulce tylne | Single 260mm Tarcza |
| ABS | Tak |
| Opona przednia | 120/70 –R15 |
| Opona tylna | 160/60 –R15 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1580 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 785 mm |
| Masa | 226 kg |
| Zbiornik paliwa | 15 L |