KYMCO Compagno 110i
KYMCO Compagno 110i to motocykl drogowy o pojemności skokowej 112 ccm. Jednostka napędowa: Jednocylindrowy, SOHC, Czterosuw, 4 valve. Maksymalny moment obrotowy: 9.07 Nm / 0.92 kgf-m / 6.7 ft lbs przy 7000 obr./min. Masa: 90 kg.
Lata produkcji
2015
Pojemność
112 ccm
Moment obrotowy
9.07 Nm / 0.92 kgf-m / 6.7 ft lbs przy 7000 obr./min
Masa
90 kg
Typ silnika
Jednocylindrowy, SOHC, Czterosuw, 4 valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | KYMCO Compagno 110i |
|---|---|
| Rok produkcji | 2015 |
Silnik
| Typ silnika | Jednocylindrowy, SOHC, Czterosuw, 4 valve |
|---|---|
| Pojemność | 112 ccm |
| Średnica x skok | 50 x 51.8 mm |
| Układ chłodzenia | Forced Air |
| Układ zasilania | Synerject throttle body, EFI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moment obrotowy | 9.07 Nm / 0.92 kgf-m / 6.7 ft lbs przy 7000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Automatyczna |
|---|---|
| Skrzynia biegów | CVT, Automatyczna |
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
Podwozie
| Rama | Rama podwójna kołyskowa, steel |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowys |
| Zawieszenie tylne | Twin sided Wahacz, Dwa amortyzatory |
| Hamulce przednie | Tarcza hydrauliczna |
| Hamulce tylne | Bęben |
| Opona przednia | 90/90-10 |
| Opona tylna | 90/90-10 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1194 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 737 mm |
| Masa | 90 kg |
| Zbiornik paliwa | 5.5 L / 5.5 L |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | 1-into-1 |
|---|---|
| Wheels | 4-Spoke, aluminiowa |
| Average Consumption | 3.6 L/100 km / 27.6 km/l / 65 US mpg |
| Kolory | Light blue, Metallic mocha |