KYMCO Compagno 50i
KYMCO Compagno 50i to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Jednocylindrowy, SOHC, Czterosuw, 3-valve. Maksymalny moment obrotowy: 3.8 Nm / 0.39 kgf-m / 2.8 ft lbs przy 7500 obr./min. Masa: 86 kg.
Lata produkcji
2014
Moment obrotowy
3.8 Nm / 0.39 kgf-m / 2.8 ft lbs przy 7500 obr./min
Masa
86 kg
Typ silnika
Jednocylindrowy, SOHC, Czterosuw, 3-valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | KYMCO Compagno 50i |
|---|---|
| Rok produkcji | 2014 |
Silnik
| Typ silnika | Jednocylindrowy, SOHC, Czterosuw, 3-valve |
|---|---|
| Średnica x skok | 39 x 41.4 mm |
| Układ chłodzenia | Forced Air |
| Układ zasilania | EFI, Synerjet throttle body |
| Układ zapłonowy | Elektryczny |
| Rozrusznik | Elektryczny / Nożny |
| Moment obrotowy | 3.8 Nm / 0.39 kgf-m / 2.8 ft lbs przy 7500 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | CVT, Automatyczna |
|---|---|
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
Podwozie
| Rama | Rama podwójna kołyskowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowys |
| Zawieszenie tylne | Dwa amortyzatory |
| Hamulce przednie | Tarcza hydrauliczna |
| Hamulce tylne | Bęben |
| Opona przednia | 90/90-10 |
| Opona tylna | 90/90-10 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1194 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 737 mm |
| Masa | 86 kg |
| Zbiornik paliwa | 5.5 L / 5.5 L |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | 1-into-1 |
|---|---|
| Wheels | 3-Spoke, aluminiowa alloy |
| Tank range | 145 km / 90 miles (estimated) |
| Kolory | White, Black |
| Source | Top Speed |