KYMCO Heroism 150
KYMCO Heroism 150 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 147 ccm. Jednostka napędowa: Single, Czterosuw, 4-valve. Moc maksymalna wynosi 10.9 KM przy 7500 obr./min.
Lata produkcji
1995 - 03
Pojemność
147 ccm
Moc maksymalna
10.9 KM przy 7500 obr./min
Typ silnika
Single, Czterosuw, 4-valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | KYMCO Heroism 150 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1995 - 03 |
Silnik
| Typ silnika | Single, Czterosuw, 4-valve |
|---|---|
| Pojemność | 147 ccm |
| Średnica x skok | 57 x 57.8 mm |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Gaźnik, Mikuni VE002a |
| Układ zapłonowy | Digital CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 10.9 KM przy 7500 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Automatyczna |
|---|---|
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
Podwozie
| Rama | Steel, Rama grzbietowa frame |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Cartridge |
| Zawieszenie tylne | Wahacz, Dwa amortyzatory |
| Hamulce przednie | Pojedyncza tarcza |
| Opona przednia | 3.50-10 |
| Opona tylna | 3.50-10 |
Pozostałe dane
| Engine Oil | 10W/30 |
|---|---|
| Pojemność oleju | 0.9 L / 1.9 US pints |
| Układ wydechowy | 1-into-1 |
| Spark Plug | NGK, C7HSA |
| Akumulator | 12 V |