KYMCO Hipster 125
KYMCO Hipster 125 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 124 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, 4-valve. Maksymalny moment obrotowy: 9.6 Nm / 1.0 kgf-m / 7.1 ft lbs przy 8500 obr./min.
Lata produkcji
2004
Pojemność
124 ccm
Moc maksymalna
12.5 KM przy 9750 obr./min
Moment obrotowy
9.6 Nm / 1.0 kgf-m / 7.1 ft lbs przy 8500 obr./min
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, 4-valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | KYMCO Hipster 125 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2004 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, 4-valve |
|---|---|
| Pojemność | 124 ccm |
| Średnica x skok | 57 x 48.8 mm |
| Stopień sprężania | 9.7:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Moc maksymalna | 12.5 KM przy 9750 obr./min |
| Moment obrotowy | 9.6 Nm / 1.0 kgf-m / 7.1 ft lbs przy 8500 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|
Podwozie
| Zawieszenie przednie | hydrauliczna forks |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Dual regulowane shock |
| Hamulce przednie | Single 276 mm Tarcza |
| Hamulce tylne | 140 mm Bęben |
| Opona przednia | 3.00 -18 |
| Opona tylna | 130/90 -15 |
Wymiary i masa
| Zbiornik paliwa | 15 L |
|---|
Pozostałe dane
| Ignition / Starting | CDI / Elektryczny & Nożny |
|---|---|
| Drive | Łańcuch |
| Dry-Weight | 153 kg |