KYMCO K-Pipe 125
KYMCO K-Pipe 125 to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy. Moc maksymalna wynosi 8.04 KM przy 7500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 8.5 Nm / 0.87 kgf-m / 6.27 ft lbs przy 5500 obr./min. Masa: 120 kg.
Lata produkcji
2014
Moc maksymalna
8.04 KM przy 7500 obr./min
Moment obrotowy
8.5 Nm / 0.87 kgf-m / 6.27 ft lbs przy 5500 obr./min
Masa
120 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | KYMCO K-Pipe 125 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2014 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy |
|---|---|
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Rozrusznik | Elektryczny & Nożny |
| Moc maksymalna | 8.04 KM przy 7500 obr./min |
| Moment obrotowy | 8.5 Nm / 0.87 kgf-m / 6.27 ft lbs przy 5500 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 4 biegi , semi Automatyczna |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Rama rurowa stalowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | hydrauliczna fork |
| Zawieszenie tylne | Mono shock |
| Hamulce przednie | Pojedyncza tarcza, 276 mm |
| Hamulce tylne | Bęben, 140 mm |
Wymiary i masa
| Wysokość kanapy | 800 mm |
|---|---|
| Masa | 120 kg |
| Zbiornik paliwa | 5 L / 4.9 L |
| Prędkość maks. | 105 km/h / 65 mph |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | 1-into-1 |
|---|---|
| Akumulator | 12 V |
| Wheels | Multi spoke |
| Front Rim | 2.75-17 |
| Rear Rim | 3.50-17 |
| Average Consumption | 2.9 L/100 km / 34 km/l / 80 US mpg |
| Prędkość maksymalna | 105 km/h / 65 mph |
| Kolory | White, Red, Yellow |