KYMCO K-Pipe 50
KYMCO K-Pipe 50 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 49 ccm. Jednostka napędowa: Single cylinder, Czterosuw. Moc maksymalna wynosi 3.2 KM przy 7500 obr./min. Masa: 103 kg.
Lata produkcji
2014
Pojemność
49 ccm
Moc maksymalna
3.2 KM przy 7500 obr./min
Masa
103 kg
Typ silnika
Single cylinder, Czterosuw
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | KYMCO K-Pipe 50 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2014 |
Silnik
| Typ silnika | Single cylinder, Czterosuw |
|---|---|
| Pojemność | 49 ccm |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Rozrusznik | Elektryczny & Nożny |
| Moc maksymalna | 3.2 KM przy 7500 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Automatyczna |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Rama rurowa stalowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | hydrauliczna fork |
| Zawieszenie tylne | Mono shock |
| Hamulce przednie | Pojedyncza tarcza, 276 mm |
| Hamulce tylne | Bęben, 140 mm |
Wymiary i masa
| Wysokość kanapy | 800 mm |
|---|---|
| Masa | 103 kg |
| Zbiornik paliwa | 5 L / 4.9 L |
| Prędkość maks. | 56 km/h / 35 mph |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | 1-into-1 |
|---|---|
| Akumulator | 12 V |
| Wheels | Multi spoke |
| Front Rim | 2.75-17 |
| Rear Rim | 3.50-17 |
| Average Consumption | 2.5 L/100 km / 40 km/l / 100 US mpg |
| Prędkość maksymalna | 56 km/h / 35 mph |
| Kolory | White, Red, Yellow, Green |