KYMCO Like 150i
KYMCO Like 150i to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valve. Moc maksymalna wynosi 13.5 KM / 10 k, W przy 9000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 11.7 Nm przy 6500 obr./min. Masa: 120 kg.
Lata produkcji
2017-
Moc maksymalna
13.5 KM / 10 k, W przy 9000 obr./min
Moment obrotowy
11.7 Nm przy 6500 obr./min
Masa
120 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | KYMCO Like 150i |
|---|---|
| Rok produkcji | 2017- |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valve |
|---|---|
| Średnica x skok | 59x54.8 mm |
| Układ chłodzenia | Forced Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Elektroniczny wtrysk paliwa |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 13.5 KM / 10 k, W przy 9000 obr./min |
| Moment obrotowy | 11.7 Nm przy 6500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Automatyczna |
|---|---|
| Skrzynia biegów | CVT Automatyczna |
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
Podwozie
| Rama | Upgraded Frame To Support ABS Function |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 33mm Widelec teleskopowy |
| Zawieszenie tylne | Dwa amortyzatorys With napięcie wstępne Adjustment |
| Hamulce przednie | Single 220mm Tarcza 2 piston Caliper, ABS |
| Hamulce tylne | Single 200mm Tarcza 2 piston Caliper, ABS |
| Opona przednia | 110/70-12 |
| Opona tylna | 130/70-12 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1315 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 790 mm |
| Masa | 120 kg |
| Zbiornik paliwa | 6.8 L |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | 1-into-1 |
|---|---|
| Wheels | 8-Spoke, aluminiowa |