KYMCO Like 200i
KYMCO Like 200i to motocykl drogowy o pojemności skokowej 163 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC. Moc maksymalna wynosi 11.3 KM przy 7250 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 3.79 Nm / 0.39 kgf-m / 2.8 ft lbs przy 5500 obr./min. Masa: 111 kg.
Lata produkcji
2015-
Pojemność
163 ccm
Moc maksymalna
11.3 KM przy 7250 obr./min
Moment obrotowy
3.79 Nm / 0.39 kgf-m / 2.8 ft lbs przy 5500 obr./min
Masa
111 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | KYMCO Like 200i |
|---|---|
| Rok produkcji | 2015- |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC |
|---|---|
| Pojemność | 163 ccm |
| Średnica x skok | 60 x 57.8 mm |
| Układ chłodzenia | Forced Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Elektroniczny wtrysk paliwa |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 11.3 KM przy 7250 obr./min |
| Moment obrotowy | 3.79 Nm / 0.39 kgf-m / 2.8 ft lbs przy 5500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Automatyczna |
|---|---|
| Skrzynia biegów | CVT (bezstopniowa) |
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
Podwozie
| Rama | Steel |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy |
| Zawieszenie tylne | Twin Wahacz, Dwa amortyzatory |
| Hamulce przednie | Tarcza hydrauliczna |
| Hamulce tylne | Tarcza hydrauliczna |
| Opona przednia | 120/70-12 |
| Opona tylna | 130/70-12 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1318 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 775 mm |
| Masa | 111 kg |
| Zbiornik paliwa | 6.8 L / 6.8 L |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | 1-into-1 |
|---|---|
| Wheels | 8-Spoke, aluminiowa |
| Consumption Average | 2.9 L/100 km / 34.0 km/l / 80 mpg |
| Kolory | Blue/black, Red, Ivory |