KYMCO Myroad 700i
KYMCO Myroad 700i to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Dwucylindrowy, DOHC, Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, 8-valve. Moc maksymalna wynosi 44 Nm / 59 KM przy 7250 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 62.3 Nm / 6.35 kgf-m / 46 ft lbs przy 5500 obr./min. Masa: 275.8 kg.
Lata produkcji
2015-16
Moc maksymalna
44 Nm / 59 KM przy 7250 obr./min
Moment obrotowy
62.3 Nm / 6.35 kgf-m / 46 ft lbs przy 5500 obr./min
Masa
275.8 kg
Typ silnika
Dwucylindrowy, DOHC, Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, 8-valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | KYMCO Myroad 700i |
|---|---|
| Rok produkcji | 2015-16 |
Silnik
| Typ silnika | Dwucylindrowy, DOHC, Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, 8-valve |
|---|---|
| Średnica x skok | 76.9 x 75.3 mm |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | EFI, synerjet |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 44 Nm / 59 KM przy 7250 obr./min |
| Moment obrotowy | 62.3 Nm / 6.35 kgf-m / 46 ft lbs przy 5500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Automatyczna |
|---|---|
| Skrzynia biegów | CVT (bezstopniowa) |
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
Podwozie
| Rama | Rama podwójna kołyskowa, steel |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | KAIFA 41 mm Widelec teleskopowy with S, M, H electronic damping |
| Zawieszenie tylne | KAIFA Dwa amortyzatorys with S, M, H electronic damping |
| Hamulce przednie | 280 mm Tarcza, Heng Tong, ABS Bosch, 4-piston Zaciski radialnene caliper |
| Hamulce tylne | 240 mm Tarcza, Heng Tong, ABS Bosch, 2-piston caliper |
| Opona przednia | 120/70R15 M/C 56S, Zaciski radialne, tubeless |
| Opona tylna | 160/60R14 M/C 69H, Zaciski radialne, tubeless |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1615 mm / 63.6 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 780 mm |
| Masa | 275.8 kg |
| Zbiornik paliwa | 15.1 L / 15.1 L |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | 2-into-1 |
|---|---|
| Akumulator | 12 Volt |
| Wheels | 5-Spoke aluminiowa alloy |
| Under Seat Storage | 50 L / 50.0 L |