KYMCO Pulsar 125
KYMCO Pulsar 125 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 124 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, OHC.
Lata produkcji
2010-13
Pojemność
124 ccm
Moc maksymalna
10.7 KM przy 8500 obr./min
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, OHC
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | KYMCO Pulsar 125 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2010-13 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, OHC |
|---|---|
| Pojemność | 124 ccm |
| Średnica x skok | 56.5 x 49.5 mm |
| Stopień sprężania | 9.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem i olejem |
| Układ zasilania | Gaźnik |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny & Nożny |
| Moc maksymalna | 10.7 KM przy 8500 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|
Podwozie
| Zawieszenie przednie | hydrauliczna fork |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | regulowane dampers |
| Hamulce przednie | Pojedyncza tarcza |
| Hamulce tylne | Expanding brake, Bęben |
| Opona przednia | 2.75-18 |
| Opona tylna | 90/90-18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1270 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 780 mm |
| Zbiornik paliwa | 16 L / 15.9 L |
| Prędkość maks. | 105 km/h / 65 mph |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | 1-into-1 |
|---|---|
| Drive | Łańcuch |
| Wheels | Alloy, 5-spoke |
| Dry-Weight | 115 kg |
| Prędkość maksymalna | 105 km/h / 65 mph |
| Review | Top Speed |