KYMCO Sento 50
KYMCO Sento 50 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 49 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, s, ingle cylinder. Moc maksymalna wynosi 4.3 KM przy 8000 obr./min. Masa: 90 kg.
Lata produkcji
2014
Pojemność
49 ccm
Moc maksymalna
4.3 KM przy 8000 obr./min
Moment obrotowy
3.7 Nm / 0.38 kgf-m / 2.73 ft lbs przy 6500 obr./min
Masa
90 kg
Typ silnika
Czterosuw, s, ingle cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | KYMCO Sento 50 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2014 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, s, ingle cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 49 ccm |
| Stopień sprężania | 11:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Wtrysk paliwa |
| Rozrusznik | Elektryczny & Nożny |
| Moc maksymalna | 4.3 KM przy 8000 obr./min |
| Moment obrotowy | 3.7 Nm / 0.38 kgf-m / 2.73 ft lbs przy 6500 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | CVT (bezstopniowa) |
|---|---|
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
Podwozie
| Rama | Pipe under bone |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | hydrauliczna fork |
| Zawieszenie tylne | Double Wahacz, Dwa amortyzatorys |
| Hamulce przednie | Pojedyncza tarcza, 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | Bęben |
| Opona przednia | 90/90-10 |
| Opona tylna | 90/90-10 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1195 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 740 mm |
| Masa | 90 kg |
| Zbiornik paliwa | 5 L / 4.9 L |
Pozostałe dane
| Bore and Stroke | 39 x 41.4 mm |
|---|---|
| Układ wydechowy | 1-into-1 |
| Akumulator | 12 V |
| Wheels | aluminiowa alloy |
| Prześwit | 110 mm |