KYMCO Stryker 125
KYMCO Stryker 125 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 124 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, OHC, 4 valve. Maksymalny moment obrotowy: 8.9 Nm / 0.9 kgf-m / 6.6 ft lbs przy 7500 obr./min.
Lata produkcji
1998-2001
Pojemność
124 ccm
Moc maksymalna
10.3 KM przy 8500 obr./min
Moment obrotowy
8.9 Nm / 0.9 kgf-m / 6.6 ft lbs przy 7500 obr./min
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, OHC, 4 valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | KYMCO Stryker 125 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1998-2001 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, OHC, 4 valve |
|---|---|
| Pojemność | 124 ccm |
| Średnica x skok | 57 x 48.8 mm |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem i olejem |
| Układ zasilania | Gaźnik |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny & Nożny |
| Moc maksymalna | 10.3 KM przy 8500 obr./min |
| Moment obrotowy | 8.9 Nm / 0.9 kgf-m / 6.6 ft lbs przy 7500 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Rama rurowa stalowa structure |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | hydrauliczna forks |
| Zawieszenie tylne | hydrauliczna single shock |
| Hamulce przednie | Single 276 mm Tarcza |
| Hamulce tylne | 140 mm Bęben |
| Opona przednia | 90/90 -18 |
| Opona tylna | 130/80 -17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1390 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 860 mm |
| Zbiornik paliwa | 14 L |
| Prędkość maks. | 100 km/h / 62 mph |
Pozostałe dane
| Dry-Weight | 128 kg |
|---|---|
| Prędkość maksymalna | 100 km/h / 62 mph |