KYMCO Super 8 150
KYMCO Super 8 150 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 149 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC. Moc maksymalna wynosi 10.3 KM przy 5500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 10.6 Nm / 1.1 kgf-m / 7.8 ft lbs przy 7500 obr./min. Masa: 117 kg.
Lata produkcji
2014
Pojemność
149 ccm
Moc maksymalna
10.3 KM przy 5500 obr./min
Moment obrotowy
10.6 Nm / 1.1 kgf-m / 7.8 ft lbs przy 7500 obr./min
Masa
117 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | KYMCO Super 8 150 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2014 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC |
|---|---|
| Pojemność | 149 ccm |
| Średnica x skok | 57.4 x 57.8 mm |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Keihin 22.1 mm Gaźnik |
| Rozrusznik | Elektryczny & Nożny |
| Moc maksymalna | 10.3 KM przy 5500 obr./min |
| Moment obrotowy | 10.6 Nm / 1.1 kgf-m / 7.8 ft lbs przy 7500 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | CVT (bezstopniowa) |
|---|---|
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
Podwozie
| Rama | Steel |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy form |
| Zawieszenie tylne | Twin sided Wahacz, 2 shock absorbers |
| Hamulce przednie | Tarcza hydrauliczna |
| Hamulce tylne | Bęben |
| Opona przednia | 100/80-14 |
| Opona tylna | 120/80-14 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1364 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 787 mm |
| Masa | 117 kg |
| Zbiornik paliwa | 4.9 L / 4.9 L |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | 1-into-1 |
|---|---|
| Akumulator | 12 V |
| Wheels | Multi-spoke, aluminiowa alloy |
| Average Consumption | 3.4 L/100 km / 29.3 km/l / 69 US mpg |
| Kolory | Red, Orange, White |