KYMCO Super 8 50
KYMCO Super 8 50 to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Single cylinder, Dwusuw. Masa: 106 kg.
Lata produkcji
2014
Masa
106 kg
Typ silnika
Single cylinder, Dwusuw
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | KYMCO Super 8 50 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2014 |
Silnik
| Typ silnika | Single cylinder, Dwusuw |
|---|---|
| Stopień sprężania | 7.2:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Gaźnik with Elektryczny choke |
| Rozrusznik | Elektryczny & Nożny |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | CVT (bezstopniowa) |
|---|---|
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
Podwozie
| Rama | Rama podwójna kołyskowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy fork |
| Zawieszenie tylne | Mono shock, regulowane |
| Hamulce przednie | Single slotted Tarcza, 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | Bęben |
| Opona przednia | 90/90-10 |
| Opona tylna | 90/90-10 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1339 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 775 mm |
| Masa | 106 kg |
| Zbiornik paliwa | 5 L / 4.9 L |
Pozostałe dane
| Bore and Stroke | 39 x 41.4 mm |
|---|---|
| Układ wydechowy | 1-into-1 |
| Akumulator | 12 V |
| Wheels | aluminiowa alloy |
| Fuel Consumption (est) | 3.4 L/100 km / 29 km/l / 69 US mpg |
| Kolory | Red, White, Orange |