KYMCO Venox 250
KYMCO Venox 250 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 249 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), DOHC, 8-valve. Maksymalny moment obrotowy: 19.8 Nm / 2.0 kgf-m / 14.6 ft lbs przy 8500 obr./min. Masa: 190 kg.
Lata produkcji
2003-06
Pojemność
249 ccm
Moc maksymalna
27.5 KM przy 10500 obr./min
Moment obrotowy
19.8 Nm / 2.0 kgf-m / 14.6 ft lbs przy 8500 obr./min
Masa
190 kg
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), DOHC, 8-valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | KYMCO Venox 250 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2003-06 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), DOHC, 8-valve |
|---|---|
| Pojemność | 249 ccm |
| Średnica x skok | 58 x 47.2 mm |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | 30mm Keihin CVK |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 27.5 KM przy 10500 obr./min |
| Moment obrotowy | 19.8 Nm / 2.0 kgf-m / 14.6 ft lbs przy 8500 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Tubular steal stricture |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 41 mm hydrauliczna Widelec teleskopowys |
| Zawieszenie tylne | hydrauliczna Dwa amortyzatorys and springs |
| Hamulce przednie | Single 320 mm Tarcza |
| Hamulce tylne | 180 mm Bęben |
| Opona przednia | 120/80 -17 |
| Opona tylna | 150/80 -15 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1620 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 737 mm |
| Masa | 190 kg |
| Zbiornik paliwa | 14 L |
Pozostałe dane
| Review | Total Motorcycle |
|---|