KYMCO Xciting 250
KYMCO Xciting 250 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 251 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valves. Maksymalny moment obrotowy: 20.9 Nm / 2.1 kgf-m / 15.4 ft lbs przy 7500 obr./min.
Lata produkcji
2005-07
Pojemność
251 ccm
Moc maksymalna
20.6 KM przy 7500 obr./min
Moment obrotowy
20.9 Nm / 2.1 kgf-m / 15.4 ft lbs przy 7500 obr./min
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valves
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | KYMCO Xciting 250 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2005-07 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valves |
|---|---|
| Pojemność | 251 ccm |
| Średnica x skok | 72.7 x 60.4 mm |
| Stopień sprężania | 10.6:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Gaźnik |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 20.6 KM przy 7500 obr./min |
| Moment obrotowy | 20.9 Nm / 2.1 kgf-m / 15.4 ft lbs przy 7500 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Automatyczna, CVT |
|---|---|
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
Podwozie
| Rama | Tubular steal structure |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | hydrauliczna Widelec teleskopowys |
| Zawieszenie tylne | Single sided Wahacz, hydrauliczna regulowane shock |
| Hamulce przednie | 2 x 260 mm Tarcza |
| Hamulce tylne | Single 240 mm Tarcza |
| Opona przednia | 120/70 -15 |
| Opona tylna | 150/70 -14 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1600 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 770 mm |
| Zbiornik paliwa | 12.5 L |
Pozostałe dane
| Dry-Weight | 190 kg |
|---|---|
| Review | Just Gotta Scoot |