KYMCO Xciting 500i
KYMCO Xciting 500i to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valves. Maksymalny moment obrotowy: 40.5 Nm / 4.1 kgf-m / 29.7 ft lbs przy 5000 obr./min. Masa: 220 kg.
Lata produkcji
2005-06
Moc maksymalna
37.1 KM przy 7500 obr./min
Moment obrotowy
40.5 Nm / 4.1 kgf-m / 29.7 ft lbs przy 5000 obr./min
Masa
220 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valves
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | KYMCO Xciting 500i |
|---|---|
| Rok produkcji | 2005-06 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valves |
|---|---|
| Średnica x skok | 92 x 75 mm |
| Stopień sprężania | 10.6:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | 35mm Keihin CV |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 37.1 KM przy 7500 obr./min |
| Moment obrotowy | 40.5 Nm / 4.1 kgf-m / 29.7 ft lbs przy 5000 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Automatyczna |
|---|---|
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
Podwozie
| Rama | Tubular steal structure |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | hydrauliczna Widelec teleskopowys |
| Zawieszenie tylne | hydrauliczna regulowane shock |
| Hamulce przednie | 2 x 260 mm Tarcza |
| Hamulce tylne | Single 240 mm Tarcza |
| Opona przednia | 120/70 -15 |
| Opona tylna | 150/70 -14 |
Wymiary i masa
| Masa | 220 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 12.5 L |
| Prędkość maks. | 153 km/h / 95 mph |
Pozostałe dane
| Prędkość maksymalna | 153 km/h / 95 mph |
|---|---|
| Reviews | Motorcycle-USA/Inter-bike.co.uk |