KYMCO Xciting 500Ri / ABS
KYMCO Xciting 500Ri / ABS to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valves. Maksymalny moment obrotowy: 41 Nm / 4.2 kgf-m / 30.2 ft lbs przy 5500 obr./min.
Lata produkcji
2010-11
Moc maksymalna
39 KM przy 7500 obr./min
Moment obrotowy
41 Nm / 4.2 kgf-m / 30.2 ft lbs przy 5500 obr./min
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valves
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | KYMCO Xciting 500Ri / ABS |
|---|---|
| Rok produkcji | 2010-11 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valves |
|---|---|
| Średnica x skok | 92 x 75 mm |
| Stopień sprężania | 10.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Elektroniczny wtrysk paliwa |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 39 KM przy 7500 obr./min |
| Moment obrotowy | 41 Nm / 4.2 kgf-m / 30.2 ft lbs przy 5500 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Automatyczna |
|---|---|
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
Podwozie
| Rama | Tubular steal stricture |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | hydrauliczna 40mm Widelec teleskopowys |
| Zawieszenie tylne | hydrauliczna regulowane shock |
| Hamulce przednie | 2 x 260 mm Tarczas with dual piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 240 mm Tarcza with single piston pływająca caliper |
| Opona przednia | 120/70 -15 |
| Opona tylna | 150/70 -14 |
Wymiary i masa
| Wysokość kanapy | 765 mm |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 12.8 L |
Pozostałe dane
| Spark plug | NGK CR8E |
|---|---|
| Norma emisji | CEPA Environmental Registered |
| Dry-Weight | 200 kg |