KYMCO Yup 250
KYMCO Yup 250 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 251 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 2 valves. Moc maksymalna wynosi 19.4 KM przy 6750 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 21.8 Nm / 2.2 kgf-m / 16.1 ft lbs przy 5500 obr./min. Masa: 158 kg.
Lata produkcji
2003-07
Pojemność
251 ccm
Moc maksymalna
19.4 KM przy 6750 obr./min
Moment obrotowy
21.8 Nm / 2.2 kgf-m / 16.1 ft lbs przy 5500 obr./min
Masa
158 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 2 valves
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | KYMCO Yup 250 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2003-07 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 2 valves |
|---|---|
| Pojemność | 251 ccm |
| Średnica x skok | 72.7 x 60.4 mm |
| Stopień sprężania | 10.3:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Keihin VE, 28.8 mm Ø |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Nożny start |
| Moc maksymalna | 19.4 KM przy 6750 obr./min |
| Moment obrotowy | 21.8 Nm / 2.2 kgf-m / 16.1 ft lbs przy 5500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Dry, Automatyczna centrifugal |
|---|---|
| Skrzynia biegów | Automatyczna |
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
Podwozie
| Rama | Rama rurowa stalowas and pressed steel boards |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | hydrauliczna fork, Ø 33 mm |
| Zawieszenie tylne | Mono Wahacz with regulowane shock absorber |
| Hamulce przednie | Single 220 mm Ø Tarcza, 2-piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 200 mm Ø Tarcza, 1-piston caliper |
| Opona przednia | 120/70-12 |
| Opona tylna | 140/70-12 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1440 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 800mm |
| Masa | 158 kg |
| Zbiornik paliwa | 10.5 L / 10.6 L |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | 1-into-1 |
|---|---|
| Wheels | Alloy, 4-spoke |
| Kolory | Dark grey |