KYMCO Zing 125
KYMCO Zing 125 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 124 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, OHC, 2 valves. Maksymalny moment obrotowy: 9.1 Nm / 0.9 kgf-m / 6.9 ft lbs przy 6500 obr./min.
Lata produkcji
1998-99
Pojemność
124 ccm
Moc maksymalna
10.5 KM przy 8700 obr./min
Moment obrotowy
9.1 Nm / 0.9 kgf-m / 6.9 ft lbs przy 6500 obr./min
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, OHC, 2 valves
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | KYMCO Zing 125 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1998-99 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, OHC, 2 valves |
|---|---|
| Pojemność | 124 ccm |
| Średnica x skok | 57 x 48.8 mm |
| Stopień sprężania | 10.7:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny & Nożny |
| Moc maksymalna | 10.5 KM przy 8700 obr./min |
| Moment obrotowy | 9.1 Nm / 0.9 kgf-m / 6.9 ft lbs przy 6500 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|
Podwozie
| Zawieszenie przednie | hydrauliczna forks |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Dual hydrauliczna shocks |
| Hamulce przednie | Single, 276 mm Tarcza |
| Hamulce tylne | Expanding Bęben, 140 mm |
| Opona przednia | 3.00-18 |
| Opona tylna | 130/90-15 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1500 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 690 mm |
| Zbiornik paliwa | 13 L |
Pozostałe dane
| Drive | Łańcuch |
|---|---|
| Wet-Weight | 165 kg |