Laverda 1000 3C
Laverda 1000 3C to motocykl drogowy o pojemności skokowej 980 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, poprzeczny Trzycylindrowy, DOHC, 2 zawory na cylinder.. Maksymalny moment obrotowy: 86 Nm przy 5000 obr./min. Masa: 214 kg.
Lata produkcji
1975-76
Pojemność
980 ccm
Moc maksymalna
78 KM /56.9k, W przy 7250 obr./min
Moment obrotowy
86 Nm przy 5000 obr./min
Masa
214 kg
Typ silnika
Czterosuw, poprzeczny Trzycylindrowy, DOHC, 2 zawory na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Laverda 1000 3C |
|---|---|
| Rok produkcji | 1975-76 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, poprzeczny Trzycylindrowy, DOHC, 2 zawory na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 980 ccm |
| Średnica x skok | 75 x 74 mm |
| Stopień sprężania | 9.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 3x 32mm Dell'Orto PHF Gaźniks |
| Układ zapłonowy | Bosch electronic |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 78 KM /56.9k, W przy 7250 obr./min |
| Moment obrotowy | 86 Nm przy 5000 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowys |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Swinging fork |
| Hamulce przednie | 2x 280mm Tarczas 2 piston calipers |
| Hamulce tylne | Bęben |
| Opona przednia | 3.25 H19 |
| Opona tylna | 4.00 H18 |
Wymiary i masa
| Masa | 214 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 20.5 L |
| Prędkość maks. | 199 km/h / 123 mph |
Pozostałe dane
| Consumption Average | 40 mpg |
|---|---|
| Prędkość maksymalna | 199 km/h / 123 mph |
| Road Test | Cycle Magazine |