Laverda 1000SFC Prototype
Laverda 1000SFC Prototype to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Czterosuw, Longitudinal 60° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), DOHC, 4 zaworów na cylinder.. Maksymalny moment obrotowy: 105 Nm przy 7500 obr./min.
Lata produkcji
2003
Moc maksymalna
133 KM przy 9500 obr./min
Moment obrotowy
105 Nm przy 7500 obr./min
Typ silnika
Czterosuw, Longitudinal 60° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), DOHC, 4 zaworów na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Laverda 1000SFC Prototype |
|---|---|
| Rok produkcji | 2003 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Longitudinal 60° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), DOHC, 4 zaworów na cylinder. |
|---|---|
| Średnica x skok | 97 x 67.5 mm |
| Stopień sprężania | 11.8:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Multi-point electronic injection. 57 mm diameter throttle bodies. |
| Układ zapłonowy | Integrated engine management system with digital electronic ignition |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 133 KM przy 9500 obr./min |
| Moment obrotowy | 105 Nm przy 7500 obr./min |
Układ napędowy
| Napęd końcowy | Łańcuch |
|---|
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 43 mm Öhlins titanium nitride coated upside-down fork. 120 mm wheel travel. External adjustment system for tłumienie odbicia, tłumienie kompresji and napięcie wstępne. |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | aluminiowa alloy swing-arm: Öhlins Racing hydrauliczna Amortyzator centralny with piggy-back cylinder installed on the left hand side of the swinging arm, tłumienie odbicia, tłumienie kompresji, napięcie wstępne regulowane, 135mm wheel travel |
| Hamulce przednie | 2x 320mm Tarczas 4 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 220mm Tarcza 2 piston caliper |
| Opona przednia | 120/70 ZR 17 |
| Opona tylna | 190/50 ZR 17 |
Pozostałe dane
| Transmission / Drive | 6 biegów |
|---|