Laverda 1200TSMirage
Laverda 1200TSMirage to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Czterosuw, poprzeczny Trzycylindrowy, DOHC, 2 zawory na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 73 KM / 54.4 k, W przy 7500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 54.2 Nm przy 6000 obr./min. Masa: 247 kg.
Lata produkcji
1981
Moc maksymalna
73 KM / 54.4 k, W przy 7500 obr./min
Moment obrotowy
54.2 Nm przy 6000 obr./min
Masa
247 kg
Typ silnika
Czterosuw, poprzeczny Trzycylindrowy, DOHC, 2 zawory na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Laverda 1200TSMirage |
|---|---|
| Rok produkcji | 1981 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, poprzeczny Trzycylindrowy, DOHC, 2 zawory na cylinder. |
|---|---|
| Średnica x skok | 80 X 74 mm |
| Stopień sprężania | 8.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 3x 32mm Side throttle Dell'Orto Gaźniks |
| Układ zapłonowy | Bosch CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 73 KM / 54.4 k, W przy 7500 obr./min |
| Moment obrotowy | 54.2 Nm przy 6000 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 38mm Marzocchi forks |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Dual Marzocchi dampers adjustment for napięcie wstępne |
| Hamulce przednie | 2x 280mm Tarczas 2 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 280mm Tarcza 2 piston caliper |
| Opona przednia | 4.10 H18 |
| Opona tylna | 4.85 H18 |
Wymiary i masa
| Masa | 247 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 19.5 L |
| Prędkość maks. | 140 mph |
Pozostałe dane
| Consumption Average | 47 mpg |
|---|---|
| Standing¼Mile | 12.4 sec |
| Prędkość maksymalna | 140 mph |