Laverda 125GSLesmo
Laverda 125GSLesmo to motocykl drogowy o pojemności skokowej 124 ccm. Jednostka napędowa: Dwusuw, Jednocylindrowy. Moc maksymalna wynosi 23 KM / 16.8 k, W przy 9200 obr./min. Masa: 130 kg.
Lata produkcji
1985-
Pojemność
124 ccm
Moc maksymalna
23 KM / 16.8 k, W przy 9200 obr./min
Masa
130 kg
Typ silnika
Dwusuw, Jednocylindrowy
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Laverda 125GSLesmo |
|---|---|
| Rok produkcji | 1985- |
Silnik
| Typ silnika | Dwusuw, Jednocylindrowy |
|---|---|
| Pojemność | 124 ccm |
| Średnica x skok | 54 x 54 mm |
| Stopień sprężania | 14.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Dell'Orto premix Gaźnik |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 23 KM / 16.8 k, W przy 9200 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet Wielotarczowe |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | hydrauliczna Marzocchi Widelec teleskopowys |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Alloy swing arm, single shock with regulowane damping. |
| Hamulce przednie | 2x 240mm Tarczas, 2 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 240mm disk |
| Opona przednia | 100/90-H 16 |
| Opona tylna | 110/80-H 18 |
Wymiary i masa
| Masa | 130 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 14 L |
Pozostałe dane
| Related Links | 125stradali.com |
|---|