Laverda 125LBSabbia
Laverda 125LBSabbia to motocykl drogowy o pojemności skokowej 124 ccm. Jednostka napędowa: Dwusuw, Jednocylindrowy. Moc maksymalna wynosi 16 KM 12 k, W przy 7500 obr./min. Masa: 108 kg.
Lata produkcji
1987
Pojemność
124 ccm
Moc maksymalna
16 KM 12 k, W przy 7500 obr./min
Masa
108 kg
Typ silnika
Dwusuw, Jednocylindrowy
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Laverda 125LBSabbia |
|---|---|
| Rok produkcji | 1987 |
Silnik
| Typ silnika | Dwusuw, Jednocylindrowy |
|---|---|
| Pojemność | 124 ccm |
| Średnica x skok | 54 x 54 mm |
| Stopień sprężania | 11.3:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Dell'Orto premix |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 16 KM 12 k, W przy 7500 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowys |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Dwa amortyzatorys with regulowane damping |
| Hamulce przednie | Single 26mm Tarcza |
| Hamulce tylne | 150mm Bęben |
| Opona przednia | 2.75-18 |
| Opona tylna | 3.25-18 |
Wymiary i masa
| Masa | 108 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 13 L |