Laverda 125LBUno
Laverda 125LBUno to motocykl drogowy o pojemności skokowej 124 ccm. Jednostka napędowa: Dwusuw, Jednocylindrowy. Moc maksymalna wynosi 23 KM / 16.8 k, W przy 9200 obr./min. Masa: 129 kg.
Lata produkcji
1985
Pojemność
124 ccm
Moc maksymalna
23 KM / 16.8 k, W przy 9200 obr./min
Masa
129 kg
Typ silnika
Dwusuw, Jednocylindrowy
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Laverda 125LBUno |
|---|---|
| Rok produkcji | 1985 |
Silnik
| Typ silnika | Dwusuw, Jednocylindrowy |
|---|---|
| Pojemność | 124 ccm |
| Średnica x skok | 64 x 51mm |
| Stopień sprężania | 14.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Dell'Orto premix Gaźnik |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 23 KM / 16.8 k, W przy 9200 obr./min |
Układ napędowy
| Napęd końcowy | Łańcuch |
|---|
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowys |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Alloy swing arm, single shock with regulowane damping. |
| Hamulce przednie | 2x 260mm Tarczas 2 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 160mm Bęben |
| Opona przednia | 100/80-16 |
| Opona tylna | 130/70-17 |
Wymiary i masa
| Masa | 129 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 14 L |
Pozostałe dane
| Transmission / Drive | 7 Speed |
|---|---|
| Related Links | 125stradali.com |