Laverda 125LZ Custom
Laverda 125LZ Custom to motocykl drogowy o pojemności skokowej 124 ccm. Jednostka napędowa: Dwusuw, Jednocylindrowy,. Moc maksymalna wynosi 17 KM / 12.5 k, W przy 7600 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 15.5 Nm przy 7400 obr./min. Masa: 108 kg.
Lata produkcji
1982
Pojemność
124 ccm
Moc maksymalna
17 KM / 12.5 k, W przy 7600 obr./min
Moment obrotowy
15.5 Nm przy 7400 obr./min
Masa
108 kg
Typ silnika
Dwusuw, Jednocylindrowy,
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Laverda 125LZ Custom |
|---|---|
| Rok produkcji | 1982 |
Silnik
| Typ silnika | Dwusuw, Jednocylindrowy, |
|---|---|
| Pojemność | 124 ccm |
| Średnica x skok | 54 x 54 mm |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Mikuni VM28 |
| Układ zapłonowy | Bosch MHKZ |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 17 KM / 12.5 k, W przy 7600 obr./min |
| Moment obrotowy | 15.5 Nm przy 7400 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 32 mm Marzocchi forks |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Dwa amortyzatorys |
| Hamulce przednie | Single 260mm Tarcza |
| Hamulce tylne | 160mm Bęben |
| Opona przednia | 2, 50-18 |
| Opona tylna | 3, 00-18 |
Wymiary i masa
| Masa | 108 kg |
|---|