Laverda 250 Chatt
Laverda 250 Chatt to motocykl drogowy o pojemności skokowej 247 ccm. Jednostka napędowa: Dwusuw, Jednocylindrowy. Moc maksymalna wynosi 30 KM przy 7000 obr./min. Masa: 107.5 kg.
Lata produkcji
1974
Pojemność
247 ccm
Moc maksymalna
30 KM przy 7000 obr./min
Masa
107.5 kg
Typ silnika
Dwusuw, Jednocylindrowy
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Laverda 250 Chatt |
|---|---|
| Rok produkcji | 1974 |
Silnik
| Typ silnika | Dwusuw, Jednocylindrowy |
|---|---|
| Pojemność | 247 ccm |
| Średnica x skok | 68 x 68 mm |
| Stopień sprężania | 10.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 32mm Dell'Orto Gaźnik |
| Układ zapłonowy | Borsch electronic |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 30 KM przy 7000 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Marzocchi forks |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Singling fork with gas shocks |
| Hamulce przednie | 180mm Bęben |
| Hamulce tylne | 180mm Bęben |
| Opona przednia | 3.00-21 |
| Opona tylna | 4.00-18 |
Wymiary i masa
| Masa | 107.5 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 9.1 L |