Laverda 350Alpina
Laverda 350Alpina to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowys,. Masa: 172 kg.
Lata produkcji
1978
Masa
172 kg
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowys,
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Laverda 350Alpina |
|---|---|
| Rok produkcji | 1978 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowys, |
|---|---|
| Średnica x skok | 60 x 61 mm |
| Stopień sprężania | 8.7:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 2x 24mm PHF Dell'Orto Gaźniks |
| Układ zapłonowy | Borsch electronic |
| Rozrusznik | Elektryczny |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Marzocchi forks |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Swinging arm fork, regulowane Marzocchi shock absorbers. |
| Hamulce przednie | 2x 260mm Tarczas 2 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 260mm Tarcza 1 piston caliper |
| Opona przednia | 90/90 S18 |
| Opona tylna | 110/90 H18 |
Wymiary i masa
| Masa | 172 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 14.5 L |