Laverda 350GS Lesmo
Laverda 350GS Lesmo to motocykl drogowy o pojemności skokowej 349 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 90° V Dwucylindrowys. Moc maksymalna wynosi 57 KM / 42.5 k, W przy 9200 obr./min. Masa: 172 kg.
Lata produkcji
1985
Pojemność
349 ccm
Moc maksymalna
57 KM / 42.5 k, W przy 9200 obr./min
Masa
172 kg
Typ silnika
Czterosuw, 90° V Dwucylindrowys
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Laverda 350GS Lesmo |
|---|---|
| Rok produkcji | 1985 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 90° V Dwucylindrowys |
|---|---|
| Pojemność | 349 ccm |
| Średnica x skok | 52.4 x 54 mm |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Dell'Orto 26mm |
| Układ zapłonowy | Borsch electronic |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 57 KM / 42.5 k, W przy 9200 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Marzocchi forks |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Swinging arm fork, regulowane Marzocchi shock |
| Hamulce przednie | 2x 260mm Tarczas 2 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 260mm Tarcza 1 piston caliper |
| Opona przednia | 120/90 S16 |
| Opona tylna | 130/90 H18 |
Wymiary i masa
| Masa | 172 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 14.5 L |