Laverda 500 Montjuic MK II
Laverda 500 Montjuic MK II to motocykl drogowy o pojemności skokowej 497 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowys, DOHC, 4 valve per cylinder. Moc maksymalna wynosi 58 KM / 43.2 k, W przy 9500 obr./min. Masa: NA.
Lata produkcji
1982
Pojemność
497 ccm
Moc maksymalna
58 KM / 43.2 k, W przy 9500 obr./min
Masa
NA
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowys, DOHC, 4 valve per cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Laverda 500 Montjuic MK II |
|---|---|
| Rok produkcji | 1982 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowys, DOHC, 4 valve per cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 497 ccm |
| Średnica x skok | 72 x 61 mm |
| Stopień sprężania | 10.2:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 2x 32mm Dell'Orto PHF Gaźniks |
| Układ zapłonowy | Elektryczny CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 58 KM / 43.2 k, W przy 9500 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Marzocchi forks |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Marzocchi shocks with 5-way napięcie wstępne sprężyny adjustment. |
| Hamulce przednie | 2x 260mm Tarczas |
| Hamulce tylne | Single 260mm Tarcza |
| Opona przednia | 3.00-18 |
| Opona tylna | 3.25-18 |
Wymiary i masa
| Masa | NA |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 11.5 L |
| Prędkość maks. | 181 km/h / 113 mph |
Pozostałe dane
| Consumption average | 49 mpg |
|---|---|
| Standing¼Mile | 13.4 sec / 87.5 mp/h |
| Prędkość maksymalna | 181 km/h / 113 mph |
| Road Test | Motenthaugsept |